... Životní styl

o bydlení, interiéru,dekorace,dezingu,stavbě,hobby i zahradě. Inspirace a nápady pro volný čas...
Rady, tipy a návody pro každou ženu,ale i muže,vše ohledně domácnosti, zahrádky, domácích zvířat, úklidu, vybavení domácnosti, pokojových květin, přírody. Kuchyňské vybavení, dřevěné a plovoucí podlahy, linolea, dlažba, malování pokojů, rady a fígle na úklid, mytí oken…
Jak si zřídit zahrádku na balkóně, truhlíky a květiny
…Tvoření, ruční práce,výzdoba bytu...


ITALSKÝ STYL

9. června 2017 v 9:10 | eva |  - ITALSKÝ

Italský styl - to je umění, originalita a luxus

Jste živější, impulsivní a temperamentní?
Milujete volnost, prostor a světlo? Neunikne vám žádná moderní výstava autorského designu a zároveň se nemůžete odtrhnout od nádherně zpracovaného starožitného lustru?
Inspirujte se Itálií!

Massive Wood Picture Ledge For Living Room:

"Rustic Mediterranean" by ladomna on Polyvore:

Italský styl dekorování interiérů propojuje vznešenost historie s originalitou moderní doby. Je to charismatický styl plný designu, umění a luxusu, ale také tradic a umírněnosti.
Pro někoho je italský styl synonymem moderního stylu, ale přeci jen má něco navíc.
A tím je nenapodobitelná schopnost italských umělců kombinovat staré s novým, udávat směr a určovat tempo vývoje jak v architektuře, tak i v designu.

A Pop of Yellow Italian marble tops the kitchen’s custom cabinetry, while salvaged Victorian corbels serve as distinctive brackets for the stove’s hood. An industrial steel stool gives the otherwise neutral room a jolt of bright color Read more: Kitchen Designs - Pictures of Kitchen Designs and Decorating Ideas - Country Living: Pretty centerpieces....using a vase for limes and lemons....great idea:

Italský venkovský styl - bílé tóny v zeleni

Italský venkovský styl je postaven na jednoduchých liniích a tvarech, a také na bílých či světlých tónech fasády i interiérů.
Nápadité využití hranatých forem a vznešený bílý odstín vytvoří harmonický celek se zelenou zahradou i okolní krajinou.

A blog about Decorating, fashion, gardens, the beach, gardening, cooking, photography, all influenced by my Italian and Argentine roots.:

Whether you have a porch, pool, or patio, take advantage of the warm weather and create a luxurious outside lounge and enjoy spending t...:

A porch to live on - Emmeline blog:

Italská kombinace bílé a červené barvy

Čerstvá kombinace bílé a červené barvy je možná poněkud dráždivější, ale pokud se to s červenou nepřežene, může vzniknout zajímavý, čistý a moderní interiér. Dřevěné obložení v bílé barvě dává obývacímu pokoji punc klasických italských obývacích pokojů.
Lampa je důležitou stylovou dekorací.

modern white living room with black framed art prints and red velvet sofa photographed by julie ansiau. / sfgirlbybay:

Venkovská italská kuchyně - bílé tóny a kamenná dlažba

Venkovská italská kuchyně v převažujícím bílém tónu a různobarevné detaily. Kamenná dlažba dodá kuchyni delikátnost a vkusnost. Inspirujte se!

Awesome small kitchen idea.:

Italský minimalismus

Základem všech moderních italských interiérů je jejich sofistikovaná prostorová jednoduchost. Nikde nic nepřebývá a nikde nic nechybí. Všechny praktické kuchyňské doplňky jsou schovány do systémových skříní a kuchyňské linky. Nebyli by to však italové, kdyby i minimalistický prostor nepovznesli o trošku výš.
Stačí tak málo k tomu, aby i minimalismus měl svojí duši!

Characteristic of interior design Italian country style kitchen is contained in the arrangement of tables and chairs for dining, which lies exactly in the ... To know more: http://www.kitchenremodelingnewbritain.com/ #cabinets #Modularkitchen #kitchen:

Wonderful minimalist decor but i would go for a different floor type other than wood laminates.:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama