... Životní styl

o bydlení, interiéru,dekorace,dezingu,stavbě,hobby i zahradě. Inspirace a nápady pro volný čas...
Rady, tipy a návody pro každou ženu,ale i muže,vše ohledně domácnosti, zahrádky, domácích zvířat, úklidu, vybavení domácnosti, pokojových květin, přírody. Kuchyňské vybavení, dřevěné a plovoucí podlahy, linolea, dlažba, malování pokojů, rady a fígle na úklid, mytí oken…
Jak si zřídit zahrádku na balkóně, truhlíky a květiny
…Tvoření, ruční práce,výzdoba bytu...


Moderní styl

25. prosince 2014 v 3:40 | eva |  - MODERNÍ

Moderní styl pro váš interiér


Ti, kteří mají rádi snadno omyvatelné povrchy, velkoformátové bezúdržbové dlažby místo koberců, rádi kombinují barvy, cítí se dobře v lesku nerezových kuchyní a kontrastních stěnách, neradi perou záclony, nedovedou si představit život bez myčky, pračky, televize, mikrovlnky a sušičky - zkrátka rádi spojují příjemné s užitečným, ti jistě najdou inspiraci v moderních interiérech.

Moderní styl - jednoduchá krása podřízená praxi
Moderní styl klade především důraz na funkční využití celého interiéru, na technologii a využití vestavěných spotřebičů, ale nerezignuje ani na osobitý vkus majitele. Podobně jako italský styl kombinuje jednoduché tvary a linie, ale místo k luxusní výjimečnosti a designovým výstřelkům, kloní se více k praktické stránce bydlení. Nechejte se inspirovat jednoduchou krásou!

Elegantní bydlení očima muže


... stylové pánské bydlení, které je inspirováno silnými motory, nablýskanou kapotou, pohodlnou kůží, nadčasovou strukturou masivního dřeva a moderní hladkostí nerezových ploch. Podívejte se na moderní bydlení, které by se líbilo i ženám.


OBÝVÁK S DŘEVĚNOU KNIHOVNOUCHODBA
MODERNÍ LOŽNICEKOUPELNABALKON
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama