... Životní styl

o bydlení, interiéru,dekorace,dezingu,stavbě,hobby i zahradě. Inspirace a nápady pro volný čas...
Rady, tipy a návody pro každou ženu,ale i muže,vše ohledně domácnosti, zahrádky, domácích zvířat, úklidu, vybavení domácnosti, pokojových květin, přírody. Kuchyňské vybavení, dřevěné a plovoucí podlahy, linolea, dlažba, malování pokojů, rady a fígle na úklid, mytí oken…
Jak si zřídit zahrádku na balkóně, truhlíky a květiny
…Tvoření, ruční práce,výzdoba bytu...


Moderní obývací pokoj

26. prosince 2014 v 5:39 | eva |  - MODERNÍ

Moderní obývací pokoj - jednoduchá elegance


Moderní obývací pokoj by měl být místem, v němž se bude každý člen rodiny i jakákoli návštěva cítit vždy pohodlně a volně. Moderní styl staví na jednoduchosti tvarů a linií, funkčním využití každého prvku a praktické stránce bydlení - a přesně takový musí být i váš obývací pokoj, počítáte-li se k příznivcům tohoto designu. Milovníci extravagantních obývacích pokojů dají pravděpodobně přednost okázalejšímu vybavení, ale vyznavači jednoduché krásy si přijdou na své!


Moderní obývací pokoj pro komfortní a stylové bydlení


V moderním obývacím pokoji, ať už se jedná o klasický obývák, podkrovní pokoj nebo obývák kombinovaný s kuchyní, slouží každý prvek svému účelu. Obvykle zde naleznete omyvatelné povrchy a velkoformátové dlažby místo velkých koberců. Na rozdíl od italských obývacích pokojů zde nemají místo designové výstřelky. Tomu je podřízen výběr stolů, sedaček, křesel, židlí, pohovek, taburetů, sofa, lenošek a veškerého nábytku. Jednoduchá elegance, která vyjadřuje vaši individualitu - to je moderní obývací pokoj.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pajka Pajka | 1. května 2015 v 12:28 | Reagovat

Návrhy a následné realizace krásných designů interiérů obývacích pokojů:

http://www.zakidesign.cz/obyvaci-pokoje

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama