... Životní styl

o bydlení, interiéru,dekorace,dezingu,stavbě,hobby i zahradě. Inspirace a nápady pro volný čas...
Rady, tipy a návody pro každou ženu,ale i muže,vše ohledně domácnosti, zahrádky, domácích zvířat, úklidu, vybavení domácnosti, pokojových květin, přírody. Kuchyňské vybavení, dřevěné a plovoucí podlahy, linolea, dlažba, malování pokojů, rady a fígle na úklid, mytí oken…
Jak si zřídit zahrádku na balkóně, truhlíky a květiny
…Tvoření, ruční práce,výzdoba bytu...


Dekorování podle znamení Vodnáře

26. prosince 2014 v 8:41 | eva |  - MODERNÍ
... Interiér Vodnáře má rád změnu a jistou dávku nepředvídatelnosti. Inspirací by proto mohl být eklektický styl s výraznou dávkou individualismu a jedinečnosti. Dekorování v tomto znamení nezná zkrátka hranic.
Prostor a světlo, velké otevřené místnosti bez oken a dveří, rozměrné balkony, podkroví s obrovskými okny, střešní zahrada - to vše má jednoho společného jmenovatele a tím je vzduch. Domov Vodnáře by měl být především vzdušný, převládat by měla bílá barva. Jako doplňkovou barvu lze zvolit perlově šedou, ocelově modrou, z materiálů pak dřevo a chrom.
Bílé stěny, bílá pohovka na bílém koberci, černobílé fotografie v bílých rámech, motiv šachovnice na polštářích, kobercích, dlaždičkách a kachlích, kombinace starožitných lamp s moderními plakáty nebo postel s nebesy v páru s minimalistickým křeslem - to vše by mohlo být poznávacím znamením domu Vodnáře.

... OBÝVACÍ POKOJ S MODROU STĚNOU
.... JÍDELNA - KUCHYNĚ - OBÝVACÍ POKOJ
.... JÍDELNA
... KOUPELNA - ŠACHOVNICE
.... DEKORACE VĚTEV
.... LOŽNICE S VÝRAZNĚJŠÍM CELKEM
.... KUCHYNĚ V PODKROVÍ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama