... Životní styl

o bydlení, interiéru,dekorace,dezingu,stavbě,hobby i zahradě. Inspirace a nápady pro volný čas...
Rady, tipy a návody pro každou ženu,ale i muže,vše ohledně domácnosti, zahrádky, domácích zvířat, úklidu, vybavení domácnosti, pokojových květin, přírody. Kuchyňské vybavení, dřevěné a plovoucí podlahy, linolea, dlažba, malování pokojů, rady a fígle na úklid, mytí oken…
Jak si zřídit zahrádku na balkóně, truhlíky a květiny
…Tvoření, ruční práce,výzdoba bytu...


Dekorování interiéru podle znamení RYB

26. prosince 2014 v 7:28 | eva |  - MODERNÍ
Nikoho zřejmě nepřekvapí, že každá ryba se cítí nejlépe ve vodě. A nemělo by tomu být jinak ani v interiérech, ve kterém bydlí všichni narození v tomto znamení.
Voda a vodní motivy jsou pro Ryby více než vhodné.

Základní barvou Ryb je barva moře a mořské pěny. V návaznosti na vodní téma jsou to i odstíny akvamarínu, tmavé mořské modři, ale i duhové odstíny a zelenomodré kombinace. Ryba by měla také věnovat velkou péči výběru osvětlení. Raději zvolte jemnější, nepronikavé světlo a tlumenné tóny stínítek.

... JÍDELNA S VELKÝM AKVÁRIEM
Ryby by se měli obklopit rostlinami a dekoracemi, které vodu jakýmkoli způsobem připomínají. Ať už se jedná o obvyklé akvárium, obraz s vodopádem nebo skleněnou vázu s pískem a mušličkami nebo rákosím.
... LOŽNICE S TAPETOU RYBÍ ŠUPINY
Na zeď v ložnici můžete použít tapetu, která připomíná rybí šupiny.
... OBÝVACÍ POKOJ PRO RYBY
Ryba miluje kreativitu.
... MODRÝ OBÝVACÍ POKOJ
.... OBÝVACÍ POKOJ - CHODBA S VODNÍMY MOTIVY
.... EXTRAVAGANTNÍ MODRÁ LOŽNICE
.... OBÝVACÍ POKOJ- NÁBYTEK S OBLÝMI TVARY
Nábytek a bytové doplňky v domácnostech Ryb by měly mít kulaté křivky. Oblé tvary pomáhají udržet energii proudící v místnosti. Kruhový konferenční stolek, kulaté prostírání či ubrus, váza nebo mísy oblých tvarů, oválná zrcadla to je jen malo z toho, co by Ryby mohli ve svém domově využít.
..... OBÝVACÍ POKOJ S AKVÁRIEM

Pro citlivé ryby je velmi důležité vytvořit si v domě místo, kde budou moci uniknout od okolního ruchu a nerušeně odpočívat.


Ty Ryby, které vlastní nemovitost, by měly přemýšlet o vlastním rybníčku nebo jezírku. Dokonalým odpočinkem bude pro Rybu pořízení jaccuzi nebo parní lázně. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama