... Životní styl

o bydlení, interiéru,dekorace,dezingu,stavbě,hobby i zahradě. Inspirace a nápady pro volný čas...
Rady, tipy a návody pro každou ženu,ale i muže,vše ohledně domácnosti, zahrádky, domácích zvířat, úklidu, vybavení domácnosti, pokojových květin, přírody. Kuchyňské vybavení, dřevěné a plovoucí podlahy, linolea, dlažba, malování pokojů, rady a fígle na úklid, mytí oken…
Jak si zřídit zahrádku na balkóně, truhlíky a květiny
…Tvoření, ruční práce,výzdoba bytu...


Citlivé interiéry podle znamení BERANA

25. prosince 2014 v 8:35 | eva
Dekorování ve znamení Berana

Beran je prvním znamením zvěrokruhu. Není tedy divu, že v životě Berana je touha být první, mít první (a často i poslední) slovo jednou z nejsilnějších charakterových vlastností. Aby se Beran ve své domácnosti cítil komfortně, měla by se tato silná vlastnost odrazit i ve způsobu dekorování. Beran by ve svém interiéru měl klást důraz na vše, co je vidět na PRVNÍ pohled.
..... VSTUPNÍ HALA
Kromě barvy fasády domu, okenních rámů, vstupních dveří a venkovních teras, by se měl Beran soustředit především na vstupní chodby a haly.
.... CHODBA SE ZRCADLEM

.... VSTUPNÍ CHODBA - ÚLOŽNÉ POLICE
Beran je tvořivé znamení. Většina lidí tohoto znamení miluje řemesla a nejlépe se cítí, když mohou být ve své pracovně a v poklidu tvořit rukama. Dobře vybavená pracovna nebo pracovní kout je téměř nutností pro každého Berana.
.... PRACOVNA - VENKOVSKÝ STYL

.... PRACOVNA - ÚLOŽNÉ POLIČKY
Pracovna by měla být vybavena všemožnými pomůckami, krabičkami, policemi a skříňkami, zatímco ostatní místnosti v interiéru mohou být zařízeny v jednoduchém, praktickém stylu, ale okořeněny uměleckými artefakty jakými jsou výjimečné obrazy, sochy, ručně vyrobené dekorace.
... OBÝVACÍ POKOJ - MODERNÍ STYL
Pokud je některý Beran například vášnivým kuchařem, pak by měl mít i dobře vybavenou kuchyň, ve které nesmí chybět hliněné a keramické předměty. Při výběru materiálů by toto znamení určitě mělo myslet na kov a železo.
.... PŘÍBORY

... KUCHYNĚ - TALÍŘ

.... JÍDELNA - VENKOVSKÝ STYL
Při výběru barev by se pak měli Berani soustředit především na různé odstíny šedé a nezapomenout na ohnivě červenou. Barvy ohně nejlépe vyjadřují vášnivou povahu Beranů!
..... MODERNÍ JÍDELNA - ETNO STYL
S ohněm souvisí i potřeba Berana být obklopen svíčkami, lucernami, ale pokud je to jen trochu možné, měli by si lidé v tomto znamení dopřát pohodlí především u krbu. Nezáleží na tom, zda bude v moderním nebo klasickém stylu. Beranům je nejlépe u každého krbu, ve kterém plane oheň!
.... EKLEKTICKÝ OBÝVÁK SE ZAJÍMAVÝM KRBEM

... MODERNÍ OBÝVACÍ POKOJ S VÝHLEDEM NA VERANDU
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama